Isabelle Adjani

Isabelle Yasmine Adjani

8,4
3 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Adjani

Isabelle jest troche podobna do Monici Bellucci :)

CoeurDor

Też tak myślę :) I jeszcze troszeczkę podobna do Sophie Marceau! :) I trzeba przyznać - wszystkie 3 są piękne :)

Camomile

To chyba one do niej bo Isabelle ma hmmm ... pół wieku! Boże też bym tak chciała wyglądać w jej wieku :)

Camomile

To francuski typ urody.

aproxx

Nieprawda

Monica Bellucci - włoskie pochodzenie (jak wskazuje chociażby nazwisko).

Isabelle Adjani - niemieckie i ALGERYJSKIE

Sophie Marceu - francuskie. tylko

joka_2

No_i_co_w_zwiazku_z_tym.Ja_jestem_Polakiem_a_wygladam_jak_Brytyjczyk_albo_Irland czyk.Dobre_proporcje_twarzy_maly_nos_uszy,zadziorne_rysy.

Sa_pewne_wzorce_urody,_ktore_swiadcza_o_pochodzeniu_z_konkretnych_obszarow_albo_ poprostu_posiadania_urody_danego_rejonu...

Z_twojego_postu_mozna_wywnioskowac_ze_w_Polsce_nie_ma_ludzi_o_urodzie_zydowskiej

CoeurDor

Nonsens!
Monica (również piękna kobieta) to typowa gorącokrwista kobieta Południa, o szerokich biodrach, dużym biuście i pełnych ustach. A Isabelle jest krucha, filigranowa i eteryczna - naprawdę nie wiem, gdzie widzicie podobieństwo. Obie są atrakcyjne i obie są brunetkami - ale to chyba trochę za mało, żeby uznać podobieństwo;)
A Sophie Marceau to już w ogóle nie wiem z jakiej bajki. Może jeszcze Louis de Funes? - też przecież Francuz..

użytkownik usunięty
selig

Chodzi raczej o twarz i włosy.

selig

Ty chyba jestes slepy albo wyjatkowo glupi, kto porownuje biodra czy kostki porownujac do siebie dwie osoby. Chodzi o rysy twarzy, ktore sa identyczne. Francuski typ urody.

selig

Isabelle ma bardzo pelne usta.
Monica może i piękna, ale nazwać ja goracokrwista?! Przeciez to mimoza w zmyslowym ciele. Widać to w każdym filmie. Brak jej ognia/iskry, jaka ma chociażby Penelope.Ma inne zalety- ja wlasnie cialo, glebie w oczch, piekna i inteligentna twarz. W wielu rolach sie odnajdzie. Ale goracokrwista?! Blagam...!

selig

trzeba mieć oko zeby widzieć podobienstwo, wyłapać takie szczegóły. jesli chodzi o oczy, to Marceu jest podobna do Adjani, jesłi o usta to belucci.
Adjani to mix tych dwóch pozostałych aktorek, albo inaczej, pozostałe aktorki mają po części coś z Adjani.
Przyjrzyj się uważniej.
Bellucci jakkolwiek była piękną kobietą w młodości tak jak ktoś wyżej już napisał, kluchą jakich mało.
jak dla mnie jest piękna,ale nie ma tego czegoś co by sprawiło, że intrygowałaby tłumy. seksapil to nie tylko uroda. to też charakter,, psychika, behawior, zwał jak zwał.

selig

Ja również widzę. Uderzające. Wróciłam z kina z filmu Maskarada. Gdybym nie znała obsady, założyłbym, że oglądam na ekranie MB.

CoeurDor

Jeśli już podobna to tylko z wyglądu, bo pod względem aktorstwa Monica nie potrafi nawet połowy tego co Adjani.

CoeurDor

Isabelle posiada talent i urode, klase, styl, ktore budza podziw.
bellucci nie dorasta jej do piet w n i c z y m.

Astarte86

To Bellucci jest podobna do Adjani.:p:d.....

Kryychaa

Jak dla mnie skrzyżowanie Bellucci i Marceau. I nie mówię tu tak bo zauważyłam że inni ją porównują do tych znakomitych akorek, ale weszłam na to forum juz z tym założeniem;)

Pozdrawiam, domarka:*

domarka

ja tez sądzę ze Isabelle Adjani jest mega podobna do Bellucci

domarka

Zobaczcie sobie na profil Isabelle Adjani .Podobieństwo miedzy nią a Bellucci jest uderzające!
http://www.youtube.com/watch?v=mtE8y1z6W9Q

CoeurDor

do Sophie Marceau

CoeurDor

Na tym zdjęciu rzeczywiście wygląda jak Bellucci. Obejrzałam ich jednak trochę więcej i... gdzieś ulotniło się całe podobieństwo :)

magmos

Nieco jak Nina Dobrev.

użytkownik usunięty
CoeurDor

Na niektórych zdjęciach Bellucci faktycznie ją przypomina, ale znam dziewczynę naprawdę łudząco podobną do Adjani. Nie chodzi tylko o rysy twarzy, nawet spojrzenie ma niemal identyczne.

zaproś ją do kina :D

użytkownik usunięty
maxizer

wolę jej unikać

co też "opętana"? :D

użytkownik usunięty
maxizer

głupiutka

użytkownik usunięty
CoeurDor

Tak, to ten sam typ urody. Przepiękna kobieta.

użytkownik usunięty
CoeurDor

Jest nawet podobna.

CoeurDor

Tak, ale jak się okazuje mają zupełnie odmienne pochodzenie :)

użytkownik usunięty
CoeurDor

Moim zdaniem Adjani,bije Belucci na głowę,pod wieloma względami ;)

CoeurDor

ruchałbym obie

Ozjasz_fw

To łap "tolka" w garść i ... ruchaj obie. Może nawet potem Ci się przyśni replay...

CoeurDor

Zgadzam się podobne.

CoeurDor

Znalazlem kiedys w sieci kilka bardzo podobnych zdjec Monici Bellucci, Isabelle Adjani i Sophie Marceau. Byly to fotki bardziej portretowe (z mocnym makijazem) niz podkreslajace figure, czasami w planie amerykanskim (ale w kostiumie historycznym, szerokie suknie, etc.). W programie graficznym usunalem z nich kolor, pozostawilem tylko czern i biel, i szarosci. Wyslalem znajomym kinomanom 3 zdjecia i zapytalem: ktora to Monica, ktora Isabelle, a ktora Sophie? Wiekszosc nie byla w stanie trafnie ich zidentyfikowac. Moglbym zestawic wiecej takich "tryptykow" i zgadzam sie, ze niekiedy (niekiedy!) podobienstwa tych 3 aktorek mnie zadziwiaja...

CoeurDor

Raczej Bellucci do Adjani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones